• Pistes de padel
  • Local social
  • Abril 09 010
  • El club

Equips Pàdel

Dissabte 6 de juny
Al Club de tennis

Lliga Catalana de Pàdel
Masculí 3ª Categoria-Girona

CLUB TENNIS L’ESCALA   3
TORREMIRONA "B"  0

1-0 La parella escalenca Gerard Justo-David Gou guanyen a Estebe Quera-Toni Torrescasana per 6/4 7/6
2-0 Javi Ruiz-Pol Justo també guanyen a Tierry Tapia-David Darau per 6/0 6/2
3-0 Ultim punt també pels escalencs al guanyar Alfons Millan-Javi Prieto a Antonio Arrabal-Fer del Olmo per 6/0 6/2


Diumenge 7 de juny
Al Club de tennis

Lliga Catalana de Pàdel
Femení 3ª Categoria-Girona

CLUB TENNIS L’ESCALA "A"  3
CLUB TENNIS L’ESCALA "B"  0

1-0 La parella Carme Herraiz-Severine Avertin guanyen a Mon Calvache-Dolors López per 6/1 6/3
2-0 Dolors Puig-Mireia Albisu guanyen a Anais Guillot-Jenni Varela per 7/5 6/4
3-0 Tercer punt també per l'equip A al guanyar Nuria Porcel-Pili Duñac a Brigitte Dutoya-Elvira Gambin per 2/6 6/2 6/4

                                             ----------------------------------------------------------------------

Dissabte 9 de maig
Al Club de tennis

Lliga Catalana de Pàdel
Masculí 3ª Categoria-Girona

CLUB TENNIS L’ESCALA   1
X3 CLUB GIRONA  "C"  2

1-0 La parella escalenca Gerard Justo-David Gou guanyen a Jordi Utiel Raul Salido per 6/0 2/6 6/3
1-1 Manel Justo-Fernando Perez perden contra Albert Estrach-Xavi Barguilla per 3/6 2/6
1-2 Ultim punt també pels visitants al perdre Javi Ruiz-Joan Puget contra Joan Roca-Josep Foraste per 1/6 6/0 3/6


Dissabte 9 Maig  a les 16.00h
A Olot

Lliga Catalana de Pàdel
Femení 3ª Categoria-Girona

PÀDEL INDOOR GARROTXA "B"  0
CLUB TENNIS L’ESCALA  "A"  3

0-1 La parella escalenca Carme Herraiz-Jas Martinez guanyen el primer punt a Gemma Prat-Anna Rabosta per 6/2 7/5
0-2 Les escalenques Laura Fajula-Monica Gómez guanyen a Laura Falguera-Marta Colbec per 6/0 6/3
0-3 Ultim punt també pel CT L'Escala al guanyar Dolors Puig-Mireia Albisu a Judit Garcia per 6/3 6/3


Diumenge 10 a les 10.00h
A Girona

Lliga Catalana de Pàdel
Femení 3ª Categoria-Girona

X3 CLUB GIRONA  "C"  2
CLUB TENNIS L’ESCALA  "B"  1

1-0 Alba Palomeras-Paula Pierna guanyen a la parella escalenca Silvia Lara-Jenifer Varela per 4/6 6/4 6/1
2-0 Les escalenques Elena Gari-Brigitte Dutoya perden contra Eulalia Pou-Tina Casademont per 1/6 1/6
2-1 Ultim punt per les jugadores del CT L'Escala al guanyar Pili Duñach-Nuria Porcel a Ester Tarrats-Angels Bach per 6/3 6/3

                                                                            -------------------------------------------------------------


Dijous 30 d'abril
Al Club de tennis

Lliga Catalana de Pàdel
Femení 3ª Categoria-Girona

CLUB TENNIS L’ESCALA "B"  3
CLUB TENNIS LLAFRANC  0

1-0 La parella escalenca Mon Calvache-Mireia Albisu guanyen a Antonia Porti-Veronica Gutierrez per 7/5 6/1
2-0 Jennifer Varela-Silvia Lara guanyen a Estela Gomez-Tere Osorio per 6/1 6/0
3-0 Tercer punt també per les locals al guanyar Anais Guillot-Nuria Porcel a Victoria Causí-Montse Zuriguel per 6/4 6/4


Dijous 30 d'abril
A Vilablareix

Lliga Catalana de Pàdel
Masculí 3ª Categoria-Girona

PADEL VILABLAREIX  3
CLUB TENNIS L’ESCALA  0

1-0 La parella escalenca Pol Justo-David Gou perden contra Toni Siria Lluis Esteban per 1/6 2/6
2-0 Gerard Justo-Frco. Javier Ruiz perden contra Noel Barragan-Sergio Farreras per 4/6 2/6
3-0 Ultim punt també pels locals al guanyar Robert Plana-Enric Perez a Eloi Ballester-Alfons Millan per 7/6 6/2

                                             -------------------------------------------------------------------



Divendres 27 de març a les 20.30h
Al Club de tennis

Lliga Catalana de Pàdel
Femení 3ª Categoria-Girona

CLUB TENNIS L’ESCALA "A"  3
PÀDEL GARROTXA "A" 0

1-0 La parella escalenca Carmen Herraiz-Dolors Puig guanyen a Mariona Rauta-Janina Solà per 6/2 7/6
2-0 Laura Fajula-Mònica Gómez se imposen a Susana Caballero-Bernardett Badosa per 6/1 6/2
3-0 Tercer punt també per les locals al guanyar Mireia Albisu-Mon Calvache a Mireia Solà-Susana Talet per 6/3 6/2

A NAVATA

Lliga Catalana de Pàdel
Femení 3ª Categoria-Girona

TORREMIRONA "B"  2
CLUB TENNIS L’ESCALA "B"  1

0-1 Elisenda Caballé-Maria Ribas perden contra la parella escalenca Jennifer Varela-Anais Guillot per 2/6 6/1 1/6
1-1 Les jugadores locals Natalia Arrabal guanyen a Dolors Lopez-Brigitte Dutoya per 6/3 7/6
2-1 Punt definitiu pel Torremirona al guanyar Gemma Queilas-Adela Chamorro a Pili Duñach-Nuria Porcel per l'ajustat resultat de 6/4 3/6 7/5

Dissabte 28 de març a les 15.00h
Al Club de tennis

Lliga Catalana de Pàdel
Femení 3ª Categoria-Girona

CLUB TENNIS L’ESCALA "A"   2
PÀDEL VILABLAREIX  "C"  1

1-0 La parella escalenca Jasmina Martinez-Carmen Herraiz guanyen a Carme Vilardell-Feli Cruz per 4/6 6/4 6/4

2-0 Mònica Gómez-Severine Avertin se imposen a Carme Castillo-Belen Martinez per 5/7 6/2 6/3

2-1 Tercer punt per les visitants al perdreSilvia Lara-Dolors Puig contra Carla Xifra-Luana Esser per 7/6 1/6 1/6

Diumenge 29 de març a les 9,30h
A les pistes del club

Lliga Catalana de Pàdel
Femení 3ª Categoria-Girona

CLUB TENNIS L’ESCALA "B"  1
CLUB TENNIS D'ARO  "C"  2

1-0 La parella local Mon Calvache-Mireia Albisu guanyen a Claudia Dantart-Rocio Rodriguez per 6/1 6/2
1-1 Les escalenques Silvia Lara-Anais Guillot perden contra Emi Palacios-Maria Santelin per 5/7 6/4 2/6
1-2  Punt definitiu per les jugadores visitants al perdre Elena Gari-Brigitte Dutoya contra Ester Verdu-Anna Mª Lopez per 3/6 2/6

Lliga Catalana de Pàdel
Masculí 3ª Categoria-Girona

GIRONA INDOOR "B"  2

CLUB TENNIS L’ESCALA  1

-1 La parella escalenca Pol Justo-Javi Ruiz guanyen a David Perris-Jordi Rosell per 6/2 6/3
1-1 Alfonso Millan- Jordi Vila perden contra Joan Rosul-David Salledo per 4/6 3/6
2-1 Punt definitiu pels locals al guanyar Angel Prat-David Dadors a Manel Justo-Eloi Ballester per un ajustat 6/3 3/6 6/4

                                                               _______________________________________________




                PARTIT APLAÇAT PER LA PLUJA)

Diumenge 22 de març a les 10.00h
A Navata

Lliga Catalana de Pàdel
Femení 3ª Categoria-Girona

TORREMIRONA "B"
CLUB TENNIS L’ESCALA "B"


(PARTIT APLAÇAT PER LA PLUJA)

Diumenge 22 de març a les 10.00h
A les pistes del club

Lliga Catalana de Pàdel
Femení 3ª Categoria-Girona

CLUB TENNIS L’ESCALA "A"
PADEL INDOOR GARROTXA "A"


Diumenge 22 de març a les 10.00h
A Santa Cristina

Lliga Catalana de Pàdel
Masculí 3ª Categoria-Girona

CLUB TENNIS D'ARO "C"  1
CLUB TENNIS L’ESCALA  2

0-1 La parella escalenca Pol Justo-Javi Ruiz guanyen a Artur Genis-Joan Cosp per 7/6 4/6 6/3
1-1 Manel Justo-Jose Angel Prieto perden contra Alex Boix-Enric Ramirez 4/6 6/7
1-2 Punt definitiu pels escalencs al guanyar Gerard Justo-Alfons Millan a Lluis Alonso-Marc Edo per 6/4 6/4

En l'apartat individual, el jove jugador del CT L'Escala Pol Guillem, es va proclamar campió aleví de pàdel del Circuit Wala al Reial Club Naútic de Tarragona.                               

                             ---------------------------------------------------------------------------------



Dissabte 11 de març a les 15.30h
A les pistes del club

Lliga Catalana de Pàdel
Masculí 3ª Categoria-Girona

CLUB TENNIS L'ESCALA  0
CLUB TENNIS LA BISBAL "A"  3

0-1 La parella escalenca Pol Justo-Eloi Ballester penden contra Josep Ma Lluch per 3/6 0/6
0-2  Manel Justo-Jordi Vila perden també contra Josep Ma Vila Dani Coves per 0/6 1/6
0-3 Ultim punt també pels visitants al perdre Gerard Justo-Alfons Millan contra Lluis Llenas-Manel Marques per 4/6 1/6


Dissabte 11 de març a les 16.00h
A Llançà

Lliga Catalana de Pàdel
Femení 3ª Categoria-Girona

PADEL GARBÍ  "A"  2
CLUB TENNIS L’ESCALA "B"  1

1-0 Silvia Hernandez-Virginia Canovas guanyen a la parella escalenca Dolors López-Elena Gari per 6/1 6/2
1-1 Les escalenques Silvia Lara-Mon Calvache guanyen a Imma Rodriguez-Mireia Pi per 6/3 6/4
2-1 Punt definitiu per les locals al guanyar Patricia Canovas-Mariona Falcó a Anais Guillot-Jenni Varela per 6/4 6/4


Diumenge 12 de març a les 10.00h
A Llançà

Lliga Catalana de Pàdel
Femení 3ª Categoria-Girona

PADEL GARBÍ  "B"  0
CLUB TENNIS L’ESCALA "A"  3

0-1 La parella escalenca Carme Herraiz-Jas Martinez guanyen el primer punt a Patricia Canovas Susana Cervera per 6/0 6/3
0-2 Les escalenques Laura Fajula-Monica Gómez guanyen a Sonia Geli-Silvia Figuerola per 6/2 6/4
0-3 Ultim punt també pel CT L'Escala al guanyar Dolors Puig-Mireia Albisu a Mireia Prats-Isabel Perez per 6/3 6/1


------------------------------------------------------------------------------------------------


(